Aktualności Produkty Panel logowania Rejestracja

Jak działa wypozycz.pl?

Łatwość i szybkość pozyskiwania informacji to sprawy priorytetowe dla większości Klientów, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych odbiorców, postanowiliśmy zbudować katalog wypożyczalni – specjalistyczną bazę firm z branży wynajmu działających w różnych segmentach rynku.

Celem naszego serwisu jest stworzenie wyczerpującej bazy małych i średnich wypożyczalni, które – dzięki elastyczności ofertowej i ukierunkowaniu na potrzeby Klienta – są zwykle dużo bardziej konkurencyjne, zarówno pod względem asortymentowym, jak i cenowym. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą porównać oferty wypożyczalni i wybrać najbardziej konkurencyjną opcję.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w oferowaniu usług zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i Firm. Wiemy, jak ważna jest elastyczność i otwartość na potrzeby odbiorców, dlatego cieszymy się zaufaniem i dobrą reputacją wśród Klientów. Mamy nadzieję, że wypożycz.pl stanie się skutecznym narzędziem do budowania szeroko rozumianej marki dla każdego zarejestrowanego Przedsiębiorstwa.

W najbliższym czasie planujemy intensywny rozwój naszego serwisu i ulepszenie jego funkcjonalności. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag i spostrzeżeń w związku z działaniem strony przez formularz kontaktowy.

Wyszukiwanie produktu

Nasz serwis umożliwia wyszukanie, porównanie cen oraz rezerwowanie wybranego produktu. Taka forma wynajmu staje się coraz powszechniejsza, a na jej korzyść przemawia wiele argumentów m.in. niższa cena wypożyczenia sprzętu, szybsze porównanie cen oraz bezpieczeństwo transakcji.

Jak szukać?

1) Wpisujemy nazwę produktu do wyszukiwarki znajdującej się na stronie głównej serwisu.

wyniki wyszukiwania produktów

2) Przy pomocy specjalnych filtrów, znajdujących się po lewej stronie, definiujemy atrybuty produktu, np. kategorię wypożyczalni, miasto i odległość od miejsca zamieszkania.

3) Po wyborze produktu przechodzimy do strony z opisem firmowym, który zawiera nie tylko specyfikację produktu, ale także zasady wynajmu.

Wybór wypożyczalni

Wybór wypożyczalni nie powinien być podyktowany wyłącznie ceną wynajmu. Na stronie internetowej firmy powinny znajdować się niezbędne informacje na temat prowadzonej działalności gospodarczej, czyli:

  • nazwę pod którą Przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą
  • siedzibę firmy
  • numer NIP
  • numer wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub do rejestru przedsiębiorców (w zależności od tego,czy mamy do czynienia z przedsiębiorcą będącym osobą fizyczną czy prawną)

Rezerwacja produktu i składanie zamówienia

Aby przyspieszyć procedurę wypożyczenia sprzętu i zapewnić najwyższe bezpieczeństwo transakcji, umożliwiamy wykonanie rezerwacji z poziomu naszego serwisu. Po wybraniu konkretnego produktu mogą Państwo w bardzo prosty sposób dokonać rezerwacji. Wystarczy wybrać datę, aby rezerwacja została natychmiast przekazana do danej wypożyczalni. W ciągu kilku godzin Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji.

Liczba produktów dostępnych na naszej stronie jest niezwykle bogata i wciąż staramy się ją na bieżąco rozwijać, nawiązując współpracę z kolejnymi wypożyczalniami na terenie całego kraju. Wszystko po to, by dopasować ofertę naszego serwisu jak najlepiej do Twoich potrzeb.

Rezerwacja

Aby przyspieszyć procedurę wypożyczenia sprzętu i zapewnić najwyższe bezpieczeństwo transakcji, umożliwiamy wykonanie rezerwacji z poziomu naszego serwisu. Po wybraniu konkretnego produktu mogą Państwo w bardzo prosty sposób dokonać rezerwacji. Wystarczy wybrać datę, aby rezerwacja została natychmiast przekazana do danej wypożyczalni. W ciągu kilku godzin Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji.

Płatność

Za wypożyczony za pośrednictwem naszego serwisu asortyment można zapłacić online. Przy dokonywaniu płatności wypożyczający zostanie poproszony o podanie szczegółów dotyczących karty płatniczej lub wskazanie banku, z którego zostanie wykonany transfer środków. System płatności przeprowadzi szybką i prostą weryfikację danych. Po pomyślnym zakończeniu tego etapu płatność zostanie potwierdzona.

Dane kontaktowe

Kontakt handlowy:

Robert Smaza
Tel 608 060 132
e-mail: robert@wypozycz.pl

Kontakt techniczny:

Netland Computers
62-800 Kalisz
Ul. Wrocławska 35

NIP 618 201 86 63

Tel 62 741 22 59
Fax. 62 753 48 67
e-mail: biuro@wypozycz.pl