home » artykuły » Wypożycz wrażenia
16.07.2014 r.

Wypożycz wrażenia

Podobno najcenniejsze w życiu człowieka są momenty, których nie da się kupić. Nie przekona się ten, kto nie spróbuje - krakowska wypożyczalnia sprzętu sportowego EldexSKY może przyczynić się do zmiany powyższego twierdzenia.

Gdy pogoda dopisuje, mieszkańcy Krakowa i turyści (pracownikom wypożyczalni sprzętu sportowego zdarzyło się nawet obsługiwać ekipę wieczoru kawalerskiego) mogą oddać się aktywnościom na „świeżym” powietrzu. W ofercie otworzonej w tym roku EldexSKY znajdują się nie tylko popularne rowery, rolki i hulajnogi, ale również quady dla dzieci, elektryczne deskorolki, szczudła oraz… g-wheel, nietypowe urządzenie, które ciężko jest porównać do czegokolwiek innego. G-wheel to stosunkowo niewielki dwukołowy pojazd, łączący funkcjonalność roweru, hulajnogi i elektrycznej deskorolki, występujący w wersji elektrycznej oraz spalinowej. Dodatkowo, klienci mają możliwość sfilmowania pokonanej na dowolnym sprzęcie trasy przy pomocy udostępnianych przez wypożyczalnię kamer typu „go pro”, przeznaczonych do „złapania” obrazu w warunkach ekstremalnych.

Quady, rowery, skutery: sprawdź dostępne jednoślady na wynajem. Szukaj

Dostępne dla każdego nietypowe sprzęty przyciągają nie tyle z potrzeby uprawiania aktywności fizycznej, co z ciekawości. Wszechstronnych i nastawionych na proponowanie nowych wrażeń wypożyczalni w Polsce bowiem niewiele. - Nie mamy konkurencji, a partnerów, z którymi współpracujemy, aby zaspokoić potrzeby klientów – mówi przedstawiciel zlokalizowanej na nadwiślanych błoniach EldexSKY.

Dla niektórych wypożyczalnie oferujące sportowe „nowinki” mogą być miejscem przetestowania sprzętu przed zakupem. Jeśli przypadnie on użytkownikowi do gustu, może opłaca się zainwestować, a tym samym rozpropagować ideę chodzenia na szczudłach czy jeżdżenia g-wheelem? Jeszcze kilkanaście lat temu i zwykła deskorolka stanowiła ekstrawagancką nowość.

Jak mówi przedstawiciel Eldex Sky, szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się deskorolki elektryczne. Oto paradoks – najbardziej popularnym sprzętem sportowym jest ten, w którym silnik zastępuje pracę ludzkich mięśni.

fot. EldexSKY