home » artykuły » Orbisfera - Wypożyczalnia sprzętu fitness w Warszawie
06.08.2014 r.

Orbisfera - Wypożyczalnia sprzętu fitness w Warszawie

Dla miłośników sportu z Warszawy i okolic, którzy preferują treningi w domowym zaciszu, istnieje doskonałe rozwiązanie, które umożliwia regularne uprawianie sportu w domu bez konieczności wydawania niemałych przecież pieniędzy na nowy sprzęt. Również firmy i organizacje mogą korzystać z tej opcji.

Rozwiązaniem tym jest wypożyczalnia sprzętu Orbisfera, która oferuje duży wybór sprzętu sportowego. Dzięki wypożyczalni można korzystać ze sprzętu przez jakiś czas, na przykład można biegać zimą na bieżni, a gdy nadejdzie lato, można rozpocząć bieganie w plenerze. Można też wypożyczyć przykładowo orbitrek w celu sprawdzenia czy ten rodzaj aktywności fizycznej nam odpowiada, a gdy przekonamy się, że chcemy długofalowo zaangażować się w treningi, wtedy możemy zdecydować się na zakup sprzętu na własność.

Ergometr, rower stacjonarny, bieżnia: sprawdź dostępny sprzęt fitness na wynajem. SzukajRównież z usług wypożyczalni mogą korzystać fundacje, firmy eventowe, korporacje, salony spa, ośrodki wypoczynkowe, hotele, małe kluby fitness. Wypożyczony sprzęt może służyć także w trakcie różnego rodzaju prezentacji czy też charytatywnych zbiórek na szczytne cele.

Sprzęt, który wypożyczalnia proponuje swoim klientom, to wiosła, orbitreki, rowery pionowe i poziome oraz bieżnie. Można wybrać sprzęt różnych firm, wśród których są uznane na całym świecie marki takie jak Spokey, York, Thorn, Kettler, a także Axer, Sportop lub Proactive Fitness. Sprzęt posiada różne parametry w zależności od modelu, dzięki czemu każdy może wypożyczyć optymalną dla siebie wersję, z uwzględnieniem własnych potrzeb, możliwości fizycznych oraz stopnia zaawansowania sportowego.

Sprzęt można wynająć na miesiąc lub kilka miesięcy, jego cena rozpoczyna się od 140 złotych za miesiąc i uzależniona jest od rodzaju sprzętu. Za wypożyczenie nie jest pobierana kaucja, należy jedynie zapłacić za okres wynajmu oraz transport, którego koszt wynosi 50 zł. W cenie dostawy jest też wniesienie sprzętu do domu lub siedziby firmy oraz przeszkolenie dotyczące jego obsługi. Odbiór sprzętu po zakończeniu okresu wypożyczenia jest gratisowy.