Aktualności Produkty Panel logowania Rejestracja
home » artykuły » Za potrzebą, czyli wynajem przenośnych toalet od podszewki
19.08.2014 r.

Za potrzebą, czyli wynajem przenośnych toalet od podszewki

Prowadzisz punkt gastronomiczny na świeżym powietrzu? A może kupiłeś działkę rekreacyjną bez podłączenia do kanalizacji? W takim przypadku warto pomyśleć o zakupie albo długotrwałym wynajmie przenośnych urządzeń sanitarnych!

Przenośne toalety sprawdzą się w wielu miejscach m.in. na plażach i kempingach, parkach i terenach rekreacyjnych, przystankach komunikacji, wyciągach narciarskich etc. Można z nich korzystać przez większą część roku, wyłączając okres zimowy. Firmy udostępniajace popularne „toi-toie” oferują zarówno długo-, jaki krótkoterminowy wynajem, który obejmuje zarówno wypożyczenie domku WC, jak i usługę usuwania nieczystości, mycia i dezynfekcji, zalanie toalet środkiem chemicznym i zapachowym oraz uzupełnienie papieru toaletowego i materiałów eksploatacyjnych. Miesięczna cena wynajmu przenośnej toalety wraz z pełną obsługą w najpopularniejszych firmach kształtuje się w granicach 250 zł.

Firmy oferujące wynajem toalet przenośnych. Zobacz

Ekologiczne toalety

W ofercie większości firm wynajmujących sprzęt sanitarny znajdziemy ekologiczne toalety – przyjazne i bezpieczne w użytkowaniu. W zbiorniku toalety dochodzi do biologicznego rozkładu nieczystości na skutek działania odpowiedniego roztworu chemicznego, który powoduje neutralizację. W wyniku procesu powstaje czysta ekologicznie ciecz, która nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Środki stosowane przez firmy mają dodatkowo działanie barwiące i dezodorujące, co pozwalała przez dłuższy czas utrzymać ładny zapach. Wynajmujący nie musi zatem samodzielnie dbać o czystość toalet, co jest bez wątpienia największą zaletą korzystania z usług tego typu wypożyczalni.

Uwaga!

Cena za wynajem toalety zazwyczaj nie obejmuje ubezpieczenia od kradzieży. Jeżeli chcemy zdjąć z siebie ciężar odpowiedzialności za toaletę – szczególnie jeżeli znajduje się na otwartej przestrzeni – warto dokupić dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzeń i kradzieży. Jest to szczególnie istotne w przypadku krótkoterminowego wynajmu, np. na imprezy masowe, koncerty itp.

Czytaj także:

Artykuł: Niezbędna przenośna toaleta