Aktualności Produkty Panel logowania Rejestracja
home » artykuły » Zestaw do karaoke - pomysł na prezent dla małej piosenkarki
24.11.2017 r.

Zestaw do karaoke - pomysł na prezent dla małej piosenkarki

Szukasz dobrego pomysłu na prezent dla małej dziewczynki, która marzy o tym, aby być piosenkarką? Kup zestaw do karaoke! To kapitalna rozrywka dla całej rodziny, która wcale nie musi dużo kosztować.

Karaoke to forma rozrywki wywodząca się z Japonii, która polega na śpiewaniu znanych przebojów w akompaniamencie instrumentów – bez warstwy wokalnej. Najczęściej na monitorze lub projektowe wyświetlany jest tekst piosenki. Kluby karaoke są bardzo popularne w Japonii i innych krajach azjatyckich. Także są dostępne w Polsce. Jednak wcale nie musimy wybierać się do klubu, aby pobawić się w karaoke – to możliwe również w domu.

 

W sprzedaży znajdziemy różne gry komputerowe i gry na konsole, które pozwalają na zabawę w karaoke. Jednak znacznie lepszym wyborem będzie zestaw do karaoke, który składa się z wszystkiego, co potrzebne. Zestawy tego rodzaju to wielofunkcyjne głośniki, które pozwalają na odtwarzanie muzyki i śpiewanie. Co więcej, mogą działać bez podłączenia do gniazdka, ponieważ wyposażone są w akumulator – można zabrać je ze sobą na imprezę, na ognisko czy na wycieczkę.

 

Wielofunkcyjne głośniki do karaoke umożliwiają odtwarzanie muzyki z wielu źródeł, na przykład z karty SD, przez Bluetooth czy przez USB – z pendrive i innych urządzeń peryferyjnych, na przykład komputera. Urządzenia posiadają mocne głośniki oraz wejścia na mikrofon. Niektóre modele mają też wejścia na gitarę. Bezprzewodowy pilot pozwala na łatwą obsługę urządzenia. Niektóre modele mają też funkcję efektów świetlnych – wtedy śpiewanie piosenek będzie jeszcze lepsze!

 

Aby rozpocząć zabawę, będziemy potrzebowali również muzyki. Dzisiaj jednak bez problemu możemy znaleźć podkłady muzyczne go karaoke w internecie – możemy pobrać je z różnych stron bez opłat albo zakupić. Są one dostępne również na płytach.

 

Zatem wtedy, gdy chcesz zrobić swojej małej piosenkarce wspaniały prezent, pomyśl o tym, aby kupić zestaw do karaoke. Urządzenie tego rodzaju jest bardzo łatwe w obsłudze i może być obsługiwane także przez dzieci!