home » artykuły » Spotkajmy się pod chmurką - niekoniecznie słoneczną
29.03.2019 r.

Spotkajmy się pod chmurką - niekoniecznie słoneczną

...bo w czasach, kiedy liczba organizowanych garden party, imprez plenerowych, ślubów "na zewnątrz", przyjęć, festynów i spotkań na łonie natury stale rośnie pogoda przestaje odgrywać kluczową rolę.

Przyjemny, letni wiatr zamiast codziennej klimatyzacji

Coraz więcej czasu spędzamy w klimatyzowanych pomieszczeniach. Pracujemy w biurowcach, w których niejednokrotnie nasze biurko stoi w dużej odległości od okna, zatem kiedy tylko nadarza się okazja do spędzenia czasu na zewnątrz nie ma się czemu dziwić, że przystajemy na to z entuzjazmem. Szczególnie latem, kiedy słońce w zenicie, rośnie liczba organizowanych w miastach i miasteczkach imprez plenerowych. Jak się okazuje jednak - we wszystkim należy znać umiar, zatem i w przypadku mocnych promieni słonecznych, każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia.

Namiot dobrze się kojarzy

Kto z nas w dzieciństwie nie układał w zaciszu swojego pokoju namiotów z koców, które dumnie podtrzymywały salonowe krzesła? Ten błogi, beztroski czas i bezpieczeństwo w dziecięcej kryjówce niósł prowizoryczny namiot.

Dzisiaj namioty wykorzystywane są nie tylko w turystyce, ale i we wspomnianych wcześniej plenerówkach. Od ponad 20 lat Vitabri produkuje i wynajmuje namioty klientom z przeróżnych obszarów działalności - od gastronomii przez agencje reklamowe, instytucje, sportowców jak i handlowców. Namioty choć mobilne i proste w obsłudze, cechują się niezwykłą stabilnością i wysoką jakością wykonania. Vitabri przygotowuje je z bardzo dobrych materiałów, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w słońcu, ale i w niepogodę.

Wynajęcie namiotu to prosta sprawa

To właśnie dzięki możliwości wynajęcia namiotu, organizacja rodzinnego przyjęcia czy też wymarzonego ślubu w plenerze nie stanowi problemu. Można odpowiednio wcześniej zabrać się za wszelkie przygotowania i zupełnie nie rozmyślać nad tym, jaka pogoda nastanie danego dnia. Pod namiotami, które pojawiają się na plenerowych imprezach nie tylko schronimy się przed intensywnym słońcem, ale i nie poczujemy mocnego deszczu. Przyjemny wiatr z łatwością dotrze do wszystkich tych, którzy znajdą się w jego cieniu, a firma wynajmująca nam namiot zadba o wszystkie potrzebne elementy. W przypadku Vitabri w skład wypożyczanego zestawu wchodzą - stelaż, dach, komplet ścianek, obciążniki a także rynny odprowadzające wodę zatem jedyne, o co pozostanie nam zadbać to... komfort gości, którzy będą brać udział w organizowanym wydarzeniu.

O czym pamiętać?

Namioty przeznaczone pod wynajem posiadają certyfikaty trudnopalności, co jest kryterium wymaganym podczas organizowania imprez masowych. W przypadku kameralnych przyjęć, szczególnie ważna jest estetyka, zatem warto postawić na firmy, które rokrocznie wymieniają wynajmowany sprzęt.