home » artykuły » Wystartował BoxOff Play
09.06.2014 r.

Wystartował BoxOff Play

Dzisiejszym startuje pełna wersja BoxOff Play - unikalnej platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Oferta jest dostępna w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która jest limitowana czasowo.

BoxOff Play umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Obecnie dostępny jest pakiet zawierający blisko 100 gier, w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która limitowana jest czasowo. Cena docelowa pakietu wynosić będzie 49,90 zł. Z punktu widzenia konsumenckiego BoxOff Play jest alternatywą dla tradycyjnych zakupów wersji pudełkowej tytułu lub kodu umożliwiającego jego pobranie. Z kolei, jeśli idzie o funkcjonalność, wykorzystanie technologii chmurowych pozwala na uruchamianie gier z pominięciem procesu ich instalacji i oczekiwania na pobranie 100% plików, co stanowi wyróżnik naszej oferty na rynku

Wypożyczalnia Gier - Call of Juarez

„Pomysł na przeprowadzenie ®ewolucji w świecie gier pojawił się w październiku, gdy startowaliśmy ze sklepem BoxOff Store. Podczas rozmów z naszym partnerem, firmą OXYCOM, pojawiło się pytanie – dlaczego nie wykorzystać chmury do dystrybucji gier. Zależało nam, aby nasza oferta była łatwo dostępna, przystępna cenowo, a przy tym zapewniała maksimum rozrywki. Ta dewiza przyświecała nam przy tworzeniu Boxoff Play. Mamy ogromną nadzieję, że pomysł growej wersji Spotify, jak okrzyknęły Boxoff Play media,  przypadnie do gustu użytkownikom.” - mówi Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Wypożyczalnia gier - The Tiny Bang Story

Obecny kształt BoxOff Play powstał po uwzględnieniu sugestii i wniosków blisko 2000 graczy, zaangażowanych w testy beta. W ofercie startowej znajdzie się ok. 100 tytułów. Liczba gier w portfolio będzie systematycznie zwiększana, co kilka tygodni, o kolejne interesujące pozycje.

„BoxOff Play jest przykładem na to, w jaki sposób rozwój technologii wpływa na dynamikę zmian rynku, tak w zakresie oferty i oczekiwań klienta. Chmura IT z możliwością bezpiecznego, zdalnego dostarczania oprogramowania i treści, umożliwiła sukces portali oferujących zryczałtowany dostęp do muzyki, filmów i innych treści.” – stwierdza Ireneusz Wróblewski, Prezes OXYCOM – „Spotify przetarł szlaki w branży muzycznej, Netflix daje dostęp subskrypcyjny do treści wideo, zaś dzięki technologii cloudpaging od OXYCOM stała się możliwa dystrybucja i ułatwienie dostępu do gier. BoxOff Play wpisując się w ogólny trend oferty zryczałtowanej, podnosi poprzeczkę, przenosząc ten model na grunt cyfrowej rozrywki.”