Artykuły

Triathlon w wypożyczonej piance

Udział w zawodach triathlonowych wiąże się z posiadaniem odpowiedniego sprzętu oraz ubioru. Jednym z elementów wyposażenia triathlonisty powinna być pianka, która często jest wymagana przez organizatorów imprezy sportowej. Pianka triathlonowa jest szczególnie ważna w wypadku gorszych warunków pogodowych, niskiej temperatury wody oraz długiego dystansu, jaki należy pokonać. Wia ... więcej »

Wypożyczalnie kaset VHS i płyt DVD nadal działają!

Wypożyczalnia kaset VHS i płyt DVD, jedyna w Przemyślu, na ulicy Bema,nieprzerwanie świadczy usługi swoim stałym i wiernym klientom. W jednym z marcowych wydań podkarpackiej prasy lokalnej, zamieszczono nieprawdziwą informację, że ostatnia wypożyczalnia filmów video w mieście, została zamknięta. Szkoda, że takie niesprawdzone informacje trafiają do poczytnych tygodników. Z wypożyczalni, któ ... więcej »

Affordable Car Hire najlepszą wypożyczalnią samochodów

W 2014 brytyjska wypożyczalnia samochodów Affordable Car Hire ma dwa powody do świętowania: właśnie zdobyła nagrodę Globe Travel Award* oraz… obchodzi swoje dziesięciolecie. Czy droga wypożyczalni do sukcesu usłana była różami? Podobnie jak wiele odnoszących międzynarodowy sukces biznesów, firma Affordable Car Hire powstała w garażu. Angela Day i jej mąż James 10 lat temu zainwestowali w otworzenie wypożyczalni wszystkie oszczędności. Ciężk ... więcej »

Wypożyczalnia naczyń – urządź niezapomniane przyjęcie

Możemy pożyczać samochody, przebrania karnawałowe, a nawet tablety i smartfony. Nikogo zatem nie zdziwią doskonale prosperujące wypożyczalnie naczyń oraz zastawy stołowej. Ich oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm cateringowych czy organizujących różnego rodzaju wydarzenia. To wygodne rozwiązanie, jeżeli nie posiadamy odpowiedniej ilości sztućców lub talerzy, a w niedługim cza ... więcej »

Wypożyczalnie sukien ślubnych i garniturów

Wypożyczanie sukien ślubnych i garniturów jest powszechną praktyką wśród osób, które chcą zmieścić się w planowanym budżecie i dokładnie planują wszystkie wydatki. Organizacja ślubu i wesela jest obecnie bardzo kosztowna, zatem logiczne jest, że młoda para szuka oszczędności, które de facto nie wpłyną na przebieg całej uroczystości. Jedną z nich jest wypożyczenie sukni ślubnej lub garnituru. ... więcej »

Nie kupuj - wypożycz zabawki

Każdy rodzic chce dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze. Niestety, patrząc na ceny odzieży, akcesoriów, środków pielęgnacyjnych czy chociażby zabawek, trudno oprzeć się wrażeniu, że producenci zupełnie nie zdają sobie sprawy z finansowych możliwości Polaków. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej młodych małżeństw rezygnuje z zakupu nowych ubranek czy pluszaków na rzecz odzieży i ... więcej »

Czas na wiosenne porządki - wypożycz sprzęt ogrodniczy

Sezon wiosenny w pełni, ogrody duże i małe budzą się do życia po zimowej przerwie, a ogrodnicy, bez względu na to czy profesjonaliści czy amatorzy, rozpoczynają prace, które trwać będą aż do późnej jesieni. Prócz znajomości tematu i zapału do działania potrzebny jest także sprzęt ogrodniczy, bez którego nie sposób pielęgnować ogrody, parki czy też sady.O ile w grę wchodzi drobny sprzęt, to praktycznie ... więcej »

Wypożyczalnia rowerów w Warszawie – Veturilo

     Warszawiacy coraz chętniej korzystają z systemu wypożyczania rowerów miejskich. W zeszłym roku jednoślady wypożyczano łącznie 1 850 000 razy. W rekordowe dni liczba wypożyczeń sięgała nawet 15 tysięcy. Od nowego sezonu na ulicach Warszawy pojawi się 2650 rowerów wyposażonych w biegi, regulowane siodełko, specjalny koszyk i bezpieczne zapięcie. Kilka dni temu rozpoczął się nowy sezon, a na ulicach stolicy już widać setki rower&oac ... więcej »

Wypożyczalnia miejskich aut w Warszawie

Na początku przyszłego roku w Warszawie ruszy system wypożyczania miejskich aut. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które jeżdżą samochodami jedynie okazjonalnie, np. po zakupy, do lekarza etc. Dyrektor Centrum Komunikacji Społecznej warszawskiego ratusza Jarosław Jóźwiak mówi wprost, że takie rozwiązanie ma zniechęcić do posiadania własnego auta i nieco odciążyć stołeczne szlaki kom ... więcej »

Car2Go w Warszawie

Vertuilo, czyli system wypożyczalni rowerów, świetnie przyjął się w Warszawie. W pierwszym roku działalności odnotowano około 1,5 miliona wypożyczeń i 130 tysięcy użytkowników. Przyszedł zatem czas na Car2Go, który cieszy się popularnością na całym świecie od 2009 roku. Jest to system działający analogicznie do Vertuilo, jednak zamiast rowerów, można wypożyczyć zwrotne samochody marki Smart. Car2Go ma ponad pół miliona uż ... więcej »