Artykuły

Namioty bankietowe na wynajem

W Przemyślu działa wypożyczalnia namiotów bankietowych i handlowych. Jest to bardzo ciekawa oferta pochodząca z województwa podkarpackiego, wychodząca naprzeciw potrzebom organizatorów różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wypożyczalnia zaczęła intensywną kampanię reklamową w chwili, kiedy zabawy     i spotkania  plenerowe będą odbywać się coraz częściej i zapotrzebowanie na taki ... więcej »

Wynajem internetu mobilnego

Posiadanie przenośnego Internetu ma wiele zalet. Po pierwsze możemy przeglądać strony internetowe w każdym miejscu i o każdym czasie. Prędkość transferu danych jest zazwyczaj zadowalająca i umożliwia normalne korzystanie z zasobów sieciowych – odczytywanie plików, oglądanie filmów i ściąganie danych. Największą bolączką użytkowników jest jednak nałożenie limitu na przesył danych, który w zależno ... więcej »

Wypożyczalnia samochodów miejskich w centrum Warszawy

Na początku 2015 roku w Warszawie do użytku oddanych zostanie co najmniej kilkadziesiąt miejskich samochodów. Wypożyczalnia z pewnością obejmować będzie Śródmieście – szczegółowe decyzje dotyczące lokalizacji udostępnionych klientom pojazdów zostaną podjęte w ciągu kilku miesięcy. Centrum Komunikacji Społecznej warszawskiego ratusza nie ukrywa głównego celu idei: miejski ... więcej »

Przemyśl: wielkie otwarcie sklepu, wypożyczalni i serwisu…

     Na początek sezonu rowerowego, u progu kalendarzowej wiosny, zacznie funkcjonować nowy sklep ze sprzętem sportowym. Głównym, choć nie jedynym, asortymentem będą rowery dla osób w każdym wieku i o różnym przeznaczeniu.       Istotne jest to, ze oprócz całej gamy rowerów górskich, miejskich, trekkingowych do turystyki, szosowych, terenowych i wielu innych, będzie możliwość wypoży ... więcej »

Pierwsza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Krośnie

     W Krośnie otworzono pierwszą wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, oferującą możliwość nieodpłatnego korzystania z urządzeń i przyrządów przez osoby niepełnosprawne. Warunkiem wypożyczenia jest ważne zaświadczenie od lekarza.      Celem wypożyczalni jest poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych, zwiększenie ich aktywności życiowej i samodzielności, a także umożliwienie wykonywania ćwiczeń rehabilitacyjn ... więcej »

Moda na wypożyczanie zabawek

     Są drogie, zajmują dużo miejsca, a dzieci szybko się nimi nudzą. Dlatego wymyślono wypożyczalnie akcesoriów do zabawy dla maluchów. Po sukcesie w USA, Francji i Niemczech – moda na wypożyczanie zabawek przychodzi także do Polski.      Wypożyczanie zabawek to przede wszystkim oszczędność. Wybierać można spośród setek dostępnych w katalogu zabawek. Większość wypożyczalni oferuje zabawki dla dzieci o ... więcej »

Wypożyczalnia w sieci

     Jak podają badania CBOS , ponad połowa dorosłych Polaków (56%) korzysta regularnie z Internetu. Co więcej Polacy pokochali zakupy przez Internet! Dokonywania ich za pośrednictwem sieci deklaruje niemal trzy czwarte internautów (72%), czyli dwie piąte ogółu badanych (40%). Czy pokochają również wypożyczanie przez Internet? Z pewnością tak! To wygoda, prostota i gwarancja, że klient odbierze na czas dokładnie taki towar, jaki wcześnie ... więcej »

Wojna wypożyczalni z ubezpieczycielami

Jak donosi Gazeta Wyborcza – ubezpieczyciele wypowiedzieli wojnę za podwójne cenniki u wynajmujących auta, a same wypożyczalnie samochodów zalewają sądy skargami na towarzystwa ubezpieczeniowe, bo te nie chciały płacić za zastępcze auta. Do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynęło 7,8 tys. spraw (ok. 30 proc. wszystkich pozwów!) o pokrycie kosztów wynajmu auta z OC sprawcy. Sp&oacu ... więcej »

Wypożyczać czy kupować?

Poniżej prezentujemy 10 powodów, dlaczego warto wypożyczać sprzęt: 1. Oszczędność pieniędzy – To rozwiązanie pośrednie pomiędzy wynajmem krótkoterminowym a umową leasingową. Długoterminowy wynajem zapewnia istotną przewagę finansową nad zakupem. To swoisty outsourcing kosztowy. Wypożyczając długoterminowo nie ponosimy takich kosztów jak jak koszty serwisu, obsługi, czy wpłaty wstępnej jak przy klasycznym leasingu. 2. Uregulow ... więcej »

Wynajem długoterminiowy

 Długoterminowy wynajem samochodu staje się coraz bardziej popularniejszy. Skutecznie konkuruje z kredytem i leasingiem. Dotychczas z wynajmu korzystały tylko duże przedsiębiorstwa, teraz także i mniejsze firmy. W Polsce tego rodzaju usługę udostępniła m.in. Toyota. W Europie i na świecie z tej formy finansowania korzysta coraz więcej małych i średnich przedsiębiorców. ... więcej »