Artykuły

Wypożyczanie podręczników stało się faktem

     Zakup nowych podręczników szkolnych dla kilkorga dzieci w rodzinie to duży wydatek.      Co więcej, część katowickich rodzin nie spełnia kryteriów, które pozwalałyby na korzystanie z rządowych programów w tym zakresie tj. wyprawka szkolna oraz stypendia socjalne. Wysokie koszty zakupu podręczników szkolnych to problem wielu katowickich rodzin wychowujących dzieci. Dlatego też wielodzietne ... więcej »

Rozwój wypożyczalni samochodów

     Wypożyczalnie samochodów to bardzo dynamicznie rozwijająca się działalność w Polsce i na świecie. Rynek wynajmu samochodów będzie stale wzrastał ze względu na różne potrzeby klientów oraz konkurencję, która widzi w nim wielki potencjał.      Jak przewidują eksperci, w roku 2014 ten wzrost zainteresowania wynajmem samochodów będzie jeszcze większy, ponieważ stale rośnie liczba turyst ... więcej »

Wypożyczalnia sprzętu fotograficznego marki FujiFilm

     Polski oddział FujiFilm podał do informacji klientów wiadomość o otwarciu wypożyczalni sprzętu w Warszawie, Wrocławiu oraz w Poznaniu.      Klienci będą mogli wypożyczać aparaty, czy też obiektywy z najnowszych serii tej marki.  W wielu przypadkach pomoże to zapewne w podjęciu decyzji o zakupie sprzętu. Fuji zapowiada też otwarcie kolejnych punktów wynajmu ... więcej »