Artykuły

Dobry tusz do rzęs - jak go znaleźć?

Piękne, długie i grube rzęsy to marzenie każdej kobiety. Niestety, nie każdą z nasz matka natura obdarzyła tak hojnie. Wiele kobiet boryka się z problemem, słabych, cienkich i wypadających rzęs. Aby uzyskać efekt miliona rzęs, można stosować różne metody. Bardzo wiele zależy od tego, jaki tusz do rzęs stosujemy na co dzień. Nie tylko wybór odpowiedniego kosmetyku jest ważny, lecz także codzienna i troskliwa pielęgnacja. Połączenie tych dwóch pozwoli uniknąć problemu słaby ... więcej »

Nie ryzykuj - skorzystaj z ubezpieczenia narciarskiego

Narciarstwo jest sportem zaliczanym do tych o podwyższonym ryzyku. Często podczas jego uprawiania pojawiają się kontuzje i urazy. Warto więc, bez względu na poziom umiejętności rozważyć zakup polisy jaką jest ubezpieczenie na narty. Najczęściej jest tak, że to osoba poszkodowana na stoku, ponosi część kosztów związanych z wypadkiem, zależnie od systemów ratownictwa obowiązujących w danym kraju. Nie są to małe kwoty. Warto więc wybrać takie ubez ... więcej »

Zadbaj o swoje interesy - nagrywaj ważne rozmowy dyktafonem

Żyjemy w czasach, gdy często trudno dojść sprawiedliwości, zwłaszcza, gdy mamy do czynienia w z walką pojedynczej osoby z dużą korporacją. Jak udowodnić pracodawcy mobbing albo sprzedawcy – celową nieuczciwość? Z pomocą mogą przyjść nagrania, wykonane dyktafonem. Wokół nagrywania rozmów takimi urządzeniami narosła cała otoczka przekłamań i mitów, a to często skuteczna metoda bronienia się przed próbami szkalowania, oszustwa, wyłudzenia albo przemocy p ... więcej »

Zimą na jeziorach, czyli wiatr we włosach na bojerze

Adrenalina, prędkość, wiatr we włosach i można zaśpiewać "mam tę moc". Takie atrakcje serwuje nam zima i panujące niskie temperatury, które sprawiają, że tafle jezior zamarzają zamieniając je w połyskujące jednolite powierzchnie, które aż kuszą do wypróbowania alternatywy żeglarstwa, która - choć powoli - zyskuje nieśmiało popularność wśród amatorów sportów wodnych, ale i amatorów. Dziś idziemy na bojery! Nim zaplanujemy maj&oacu ... więcej »

Samochód w najem czy leasing?

Kiedy firma nie może sobie pozwolić na dokonanie zakupu samochodu niezbędnego do wykonywania działalności gospodarczej z własnych środków finansowych, ma możliwość skorzystania z zewnętrznych form finansowania. Może zdecydować się między innymi na najem lub leasing pojazdu. Która metoda nabycia pojazdu do używania jest korzystniejsza dla przedsiębiorcy? Korzyści wynikające z leasingu Podpisując umowę leasingu przedsiębiorca wchodzi w role ... więcej »

Wypozycz.pl – już 1000 produktów na wynajem!

W naszym firmowym katalogu znajdą Państwo już prawie 1000 produktów dedykowanych na wynajem krótko- i długookresowy. Nasza oferta jest stale rozszerzana w odpowiedzi na potrzeby rynku i oczekiwania naszych klientów, dlatego mamy nadzieję, że w niedługim czasie przekroczymy magiczną granicę tysiąca produktów. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w oferowaniu usług zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i instytucji, o czym ś ... więcej »

Kiedy najlepiej zaplanować urlop w Grecji?

Planując wyjazd do Grecji – czy to na Zakynthos, Kretę, Korfu czy w jakiekolwiek inne miejsce, należy pod uwagę wziąć kilka czynników, trzy głównie, to pogoda, ceny oraz ewentualna duża liczba turystów. Sezon turystyczny trwa w Grecji od czerwca do września, wtedy też mamy doczynienia zarówno z najwyższymi cenami w obiektach turystycznych (hotele, restauracje, wypożyczalnie samochodów), największą liczbą turystów, oraz co najważniejsze z najleps ... więcej »

Złote Piaski - raj w Bułgarii

Złote Piaski to druga co do wielkości miejscowość bułgarskiej riwiery. Kurort ten nigdy nie zasypia, a poza tym czaruje jednymi z najpiękniejszych plaż w całej Europie. To idealne miejsce na boski wypoczynek, świetną zabawę i plażowanie. Choć w samym kurorcie nie znajduje się nic co warto zwiedzić, to już nieco dalej czeka naprawdę wiele ciekawych miejsc pozwalających poznać prawdziwą Bułgarię. Cudowne plaże i inne atrakcje... Większość plaż w kurorcie Złote Piaski ... więcej »

Brak ważnego badania technicznego powinien cię martwić. Wiesz, dlaczego?

Pilnuj terminu badania technicznego, to nie żarty Badanie jest potwierdzeniem, że twój samochód jest sprawny technicznie i może uczestniczyć w ruchu drogowym. Zgodnie z aktualnym rozporządzeniem resortu infrastruktury, każdy samochód powinien przechodzić je 1 raz w roku. Wyjątkiem od normy są auta, które zostały kupione jako nowe bezpośrednio od dealera – właściciela zobowiązuje się do przeprowadzenia ... więcej »

Przewieź gabaryty

W naszym kraju prężnie działa wiele niewielkich firm, często jednoosobowych, które zajmują się przede wszystkim handlem i usługami. Czasem też można natknąć się na prawdziwych rzemieślników. Wszyscy oni chętnie korzystają z samochodów - najczęściej są to niewielkie pojazdy dostawcze oraz pakowne kombi. Czasem też przydatne bywają przyczepki, jakich także nie brakuje zarówno na wtórnym rynku oraz oferowanych jako fabrycznie nowe. Praktyczność ... więcej »