Artykuły

Gdy powierzasz auto pracownikom

Nikt nie zaprzeczy temu, że w każdym, nawet najmniejszym przedsiębiorstwie, potrzebne jest auto, które ułatwi, albo nawet umożliwi pracę. Pamiętajmy, że to, w jakim celu będziemy korzystać z pojazdu, w znacznym stopniu wpłynie na wysokość podatku dochodowego. Rozliczanie kosztów związanych z wykorzystaniem auta można zrealizować bez dużych trudności, trzeba jednak zrobić to rzetelnie. W świetle obowiązujących zasad prawnych  ... więcej »

Czy można wynająć wózek widłowy?

Niemalże wszyscy, którzy prowadzą firmę potrzebują czasami sprzętu, którego nie kalkuluje się kupować. Np. wózki widłowe potrzebne są od czasu do czasu przy rozładunku towaru. Co wtedy zrobić? Otóż możemy liczyć na ich wynajem. Są firmy specjalizujące się w wynajmie profesjonalnego sprzętu transportowego, w tym właśnie wózków widłowych. Jest to wysoce dogodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują maszyny, ale je ... więcej »

Magazynowanie towarów niebezpiecznych

Standardowe magazyny to często zbyt mało, aby zapewnić najlepszą ochronę dla towarów wymagających szczególnego nadzoru. Towary niebezpieczne, które objęte są konwencją ADR, wymagają przechowywania w specjalnie przygotowanych do tego magazynach, aby nie stanowić zagrożenia.   Czym są towary niebezpieczne?   Towarami niebezpiecznymi nazywa się takie preparaty, substancje i ... więcej »

Najtańszy samochód do wynajęcia poszukiwany - ranking

Chcemy wynająć samochód. Zależy nam na cenie. Czego możemy się spodziewać w wypożyczalniach w Polsce? Jakie auta znajdą się w gronie najtańszych do wypożyczenia? Przeglądając oferty najpopularniejszych wypożyczalni znajdziemy przeróżne propozycje. Od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za dobę za wypożyczenie samochodu. Wiadomo, że im wyższy standard pojazdu, tym jego wynajęcie będzie nas więcej k ... więcej »

Telebimy na wynajem

Środki masowego przekazu stają się coraz bardziej innowacyjne, a co za tym idzie, wymagają także zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Niewątpliwie jednym z najbardziej popularnych nośników medialnych jest telebim, który jeszcze do niedawna pozostawał poza zasięgiem małych i średnich przedsiębiorstw. Czym jest i jak działa telebim? Telebi ... więcej »

Działa sztuki w Twoim salonie

Wynajem obrazów i dzieł sztuki to dobre rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać majątku na ozdabianie biura i szukają profesjonalnej porady w zakresie designu i stylizacji firmowych wnętrz. Sposób działania większości wypożyczalni jest prosty. Klient umawia się z ekspertem na oglądanie biura i konsultuje sposób jego wystroju. Specjalista pomaga w wyborze dzieł sztuki tak, ... więcej »

Udogodnienia dla wpożyczających rzeczy online

Wypożyczalnie to firmy, oferujące bogaty asortyment rzeczy, których nie zamierzamy kupić, tylko wypożyczyć okazjonalnie. Wynajem charakteryzuje się tym, że potrzeby są zaspokajane szybko i często na krótki okres. Bardziej opłaca się wypożyczyć drogi sprzęt przy wyjątkowej okazji, jeśli wiemy, że nie będzie nam potem potrzebny. Długa lista firm – wypożyczalni oraz bogata oferta rzeczy na wynajem sprawia, że konkurencja n ... więcej »

Maszeruj z kijkami, czyli nordic walking dla każdego

Widok osób maszerujących energicznie z kijkami nie dziwi już chyba nikogo. Pokonują oni kilometry w parkach, lasach, na deptakach, a nawet miejskich chodnikach. Propagują aktywność sportową, która dedykowana jest wszystkim, bez względu na wiek, kondycję fizyczną i stan zdrowia. Aby uprawiać tę dyscyplinę wystarczy chęć i dobrze dobrane kijki. O zaletach nordic walking nie trzeba już chyba nikogo p ... więcej »

Wynajem komputerów na konferencje i szkolenia

Wymagania współczesnego rynku sprawiają, że przedsiębiorcy muszą dostosować się do postępu w technologiach informatycznych. Praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem są wypożyczalnie sprzętu komputerowego. Z usług wynajmu korzystają firmy okresowo zwiększające liczbę pracowników, organizujące konferencje i szkolenia, inwestujące w promocję i reklamę na imprezach okolicznościowych, jak targi czy wystawy. Wynajem opłaca się każdemu, kto chce poni ... więcej »

Niezbędna przenośna toaleta

Przenośne toalety to wyposażenie, które najczęściej można spotkać w miejscach, gdzie odbywają się imprezy masowe, a także na wszelkiego rodzaju dużych i małych budowach. Są wszędzie tam, gdzie na co dzień nie ma sanitariatów, a gdzie w danym momencie przewiduje się przebywanie określonej ilości osób, które winny mieć nieograniczony dostęp do toalet. Na placu budowy ... więcej »