Artykuły

Wynajął helikopter, żeby odszukać psa

Wielką miłość i poświęcenie wykazał właściciel młodego psa w Wielkiej Brytanii. Podczas spaceru po terenie parku narodowego, w krainie licznych jezior, pies rasy bokser, zerwał się ze smyczy i pogonił za stadem owiec. Murphy, bo tak się wabił, zaginął i mimo jego intensywnych poszukiwań przez właściciela, przez wiele dni nie udało się bokserka odnaleźć. Brytyjczyk umieścił w Internecie, prośbę o pomoc w odnalezieniu swojego czworonożnego przyjaciela. Wiadomość umieszc ... więcej »

Polki traktują sklepy jak wypożyczalnie garderoby

Do Polski dotarł nowy trend, a może nawet moda na kupowanie nowych produktów na przysłowiową chwilę, używanie ich przy jednorazowej okazji i zwracanie do sklepu. Wardrobing, bo tak nazywa się to coraz bardziej powszechne zjawisko, jest szczególnie popularne wśród młodych kobiet, licealistek, studentek, szczególnie tych, ze skromnym budżetem. Bywanie na imprezach, przyjęciach, spotkan ... więcej »

Elektrycznym rowerem po górach

Jeśli nie siłą własnych mięśni, to z małą pomocą rowerowego silnika zdobywać można szczyty, z których roztaczają się piękne panoramy. Górskie wypożyczalnie rowerów elektrycznych oferują rozwiązanie problemów wielu turystów, którym silne zmęczenie odbiera radość z podziwiania napotkanych na szlaku krajobrazów. Od początku kalendarzowej wiosny Hotel Artus w Karpacz ... więcej »

Wypożycz wrażenia

Podobno najcenniejsze w życiu człowieka są momenty, których nie da się kupić. Nie przekona się ten, kto nie spróbuje - krakowska wypożyczalnia sprzętu sportowego EldexSKY może przyczynić się do zmiany powyższego twierdzenia. Gdy pogoda dopisuje, mieszkańcy Krakowa i turyści (pracownikom wypożyczalni sprzętu sportowego zdarzyło się nawet obsługiwać ekipę wieczoru kawalerskiego) mogą oddać się aktyw ... więcej »

Polacy coraz chętniej wypożyczają luksusowe samochody

Wynajem samochodów jest usługą, która cieszy się obecnie naprawdę sporą popularnością. Na terenie całego kraju świadczy usługi mnóstwo różnych wypożyczalni, mających do zaoferowania szeroki wybór pojazdów. Chcąc wyjść naprzeciw klientom którzy doceniają jakość i komfort, wypożyczalnie oferują również samochody sportowe i luksusowe. Są to auta które zawsze pozytywnie reprezentują, na przykład, f ... więcej »

Najlepsze miejsca do uprawnia windsurfingu w Polsce

Jesteś fanem sportów w wodnych, a w szczególności windsurfingu? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej pływać? Zapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po najlepszych windsurfingowych miejscówkach i sprawdź, w których wypożyczalniach wynajmiesz sprzęt do pływania! Jastarnia Tej miejscowości nie trzeba nikomu przedstawiać. Mie ... więcej »

Otwarcie kawiarni Plażowej

W czerwcu tego roku otwarto kawiarnię Plażową nad Wisłą. Co czyni ja wyjątkową? Klubokawiarnia mieści się na Plaży przy Moście, przy ulicy Poniatowskiego w Warszawie. Oprócz doskonałej lokalizacji w jednym z najbardziej modnych miejsc w mieście, znanych właścicieli, miejsce to ma również wiele innych zalet. Jakich? Goście mogą wynająć jetboardy, longboardy oraz ... więcej »

Internetowa wypożyczalnia gier

Kilka tygodni temu wystartowała pierwsza w Polsce internetowa wypożyczalnia gier video. Polscy gracze – za cenę niskiego miesięcznego abonamentu w wysokości 24,90 zł – mają możliwość grać w dostępne na platformie internetowej najpopularniejsze strzelanki i strategie. Póki co BOP oferuje około sto tytułów, ale twórcy zapewniają, że będą systematycznie zwiększać tę liczbę. Za Box ... więcej »

Wypożyczanie sprzętu plażowego - czy to się opłaca?

Wynajem sprzętu plażowego, koszy, parasoli, parawanów i leżaków może być świetnym pomysłem na własny biznes. Turyści coraz chętniej wypożyczają sprzęt i akcesoria plażowe, a także zabawki i koła ratunkowe, dzięki którym mogą nauczyć dzieci pływania i spędzić miłe chwile nad morzem. Koszt wypożyczenia leżaka lub parawanu waha się od kilku do kilkunastu złotych za dobę – taki wydatek może ponieść każdy z nas. Czy to się opłaca? Przed w ... więcej »

Kalkulator ubezpieczenia OC - nowe narzędzie i nowe funkcjonalności

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, popularnie nazywane OC, jest obowiązkowe dla całkiem sporej grupy ludzi, w tym oczywiście dla kierowców. Koszt tego ubezpieczenia zazwyczaj znacznie podnosi i tak już wysokie ceny użytkowania pojazdu (amortyzacja, ceny paliwa, opłaty drogowe itp.). Nic więc dziwnego, że kierowcy szukają sposobów na obniżenie tych kosztów, w tym poprzez wybór ubezpieczyciela oferującego ubezpieczenie na n ... więcej »