Artykuły

Wystartował BoxOff Play

Dzisiejszym startuje pełna wersja BoxOff Play - unikalnej platformy dla graczy zapewniającej zryczałtowany, nielimitowany dostęp do blisko 100 gier w jednej cenie. Oferta jest dostępna w specjalnej cenie promocyjnej 24,90 zł, która jest limitowana czasowo.BoxOff Play umożliwia nielimitowany dostęp do gier z oferty BoxOff Store na zasadzie wykupowania pakietów rozliczanych na podstawie miesięcznej subskrypcji. Obecnie dost ... więcej »

Film na YouTube nie zawsze darmowy

Z cyklu „podsłuchane w sieci”: polski YouTube nieśmiałymi krokami wprowadza usługę odpłatnego wypożyczania filmów w ramach korzystania z portalu. Spokojnie, chodzi jedynie o te pełnometrażowe, udostępnione w ramach współpracy z wytwórniami. Te wrzucane przez użytkowników nadal będzie można oglądać za darmo. ... więcej »

Impreza pod wypożyczonym namiotem

Znany nam z hollywoodzkich filmów widok przyjęć weselnych w pięknych namiotach ustawionych w plenerze jest realny również w naszych warunkach. Możliwe jest to dzięki wypożyczalni hal namiotowych i różnego rodzaju namiotów. Wypożyczaniem tego sprzętu zajmuje się firma TENT PROJECT, mieszcząca się w Stęszewie, w woj. wielkopolskim, która zajmuje się jego produkcją, oferując szer ... więcej »

Chcesz zagrać w planszówkę? Wypożycz ją!

Wydawać by się mogło, że w dobie telewizji, internetu i ogromnego wyboru gier komputerowych, gry planszowe odchodzą powoli w zapomnienie, nie wytrzymując konkurencji z nowocześniejszymi formami rozrywki. Na szczęście tak się nie dzieje, dzięki czemu planszówki wciąż cieszą się powodzeniem, broniąc swojej ugruntowanej pozycji w świecie zabawy i edukacji. ... więcej »

Vespą przez Warszawę

Nawet laicy w dziedzinie motoryzacji zdają sobie sprawę, że skuter Vespa nie jest kolejnym standardowym modelem skutera. Prócz możliwości przemieszczania się, oferuje spory bagaż prestiżu – skutery ponad 60-letniej marki są dziś przedmiotem kultu. ... więcej »

Lato 2014: Wypożyczalnie sprzętu wodnego już działają

Wypożyczalnie sprzętu wodnego rozpoczęły działalność i świadczą swoje usługi wraz z nadejściem wiosny, która w tym roku przyszła wyjątkowo wcześnie. Aura jest na razie jeszcze kapryśna i pogoda zmienia się z godziny na godzinę, ale to nie przeszkadza, aby korzystać z wypoczynku nad wodą i na wodzie. Dysponując własnym sprzętem wodnym lub korzystając ze sprzętu wypożyczonego, można spędzić atrakcyjnie każdą wolną chwilę przeznaczoną na odpoczynek lub ... więcej »

Powstają pierwsze wypożyczalnie konsol

Wypożyczalnia konsol i gier to oferta, która posiada wielu zwolenników, a z czasem będzie ich niewątpliwie przybywać. Skierowana jest do indywidualnego odbiorcy oraz firm, organizacji lub instytucji. To propozycja jak najbardziej aktualna i umożliwiająca korzystanie z bardzo popularnej formy rozrywki, jaką najogólniej mówiąc, są gry komputerowe. Odbywa się to bez ponoszenia dużych nakładów finansowych, a zapewnia doskonał ... więcej »

Graj na wypożyczonych instrumentach muzycznych

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia. Nic dziwnego, że chcemy jej słuchać na żywo i chętnie chodzimy na różnego recitale, koncerty czy wydarzenia muzyczne. Ciekawostką jest fakt, iż większość z instrumentów muzycznych można po prostu wypożyczyć. Wiele firm specjalizuje się w ich wynajmie na potrzeby wydarzeń, takich jak wieczorki muzyczne, koncerty czy wesela. To bardzo wygodne rozwiązanie dla os&oa ... więcej »

Potrzebujesz mebli? Wypożycz je!

Wynajem mebli staje się coraz popularniejszą usługą. Kto z niej korzysta? Kiedy warto wypożyczyć meble? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy kilka różnych wypożyczalni mebli: biurowych, eventowych, ogrodowych, barowych, a także akcesoriów czy elementów oświetleniowych. Wynajem elementów scenografii doskonale sprawdza ... więcej »

Buduj z wykorzystaniem wypożyczonych rusztowań

Na większości placów budowy charakterystycznym elementem są rusztowania, które są nieodzowne w czasie prac na wysokościach czy to w czasie wznoszenia budynku czy też wykańczania. Rusztowania są odpowiednio dobierane w zależności od wielkości budynku, można je stosować na zewnątrz budynków jak i w środku. Wykorzystuje się je w czasie prac tynkarskich, murarskich, malarskich, instalatorskich ... więcej »