home » ogłoszenia » Fotobudka na wesele - jak działa fotobudka?
25.01.2015 r.

Fotobudka na wesele - jak działa fotobudka?

Jak działa fotobudka?

Fotobudkę wypożycza się przeważnie z przeznaczeniem rozrywkowym. Urządzenie to służy do rozrywki gości. Goście mają do dyspozycji gadżety, przebrania, nakrycia głowy i inne akcesoria. Aby można było użyć photobox'a na imprezie potrzebna jest powierzchnia płaska o wymiarach 2x3m oraz zasilania 230v.

Fotobudki wykorzystuje się najczęściej na imprezach firmowych, integracyjnych, weselach, wieczorach kawalerskich i panieńskich, a także na urodzinach, osiemnastkach i komuniach. Właściwie nie ma żadnych ograniczeń dla fotobudki.

Obsługa fotobudki jest bardzo prosta i intuicyjna. Aby wykonać zdjęcie fotobudką należy stanąć w wyznaczonym miejscu, nacisnąć start, przyjąć odpowiednią pozę i poczekać na wykonanie zdjęcia.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie http://twojafotobudka.com/oferta.html

Ile kosztuje wypożyczenie fotobudki?

W przypadku Twojej Fotobudki koszt wypożyczenia urządzenia na imprezę zaczyna zaczyna się od 750zł. W ramach tej ceny gwarantujemy nielimitowaną ilość wykonanych zdjęć.

Po zakończonej imprezie zdjęcia można zapisać także na pendrive.

Warunki usługi i dojazd

W ramach umowy zapewniamy dojazd w wyznaczone przez Klienta miejsce. Najczęściej obsługujemy rejon Kalisza i okolic (Pleszew, Jarocin, Ostrów Wielkopolski). Świadczymy także usługi na terenie Sieradza, Wrocławia i Poznania.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz mieć taką super atrakcję na swojej imprezie zadzwoń i ustal szczególy.

Twoja Fotobudka

Al. Wolności 15
62-800Kalisz
Marta, Łukasz:
tel. 508 644 790
mail: twojafotobudka@gmail.com